Fortnite’da Bowcaster’ı nereden bulabilirsiniz?

Fortnite evrenine yeni eklenen Bowcaster, oyuncular arasında büyük bir merak uyandırdı. Bu özel silahı edinmek isteyenler, belirli harita noktalarına yönelebilir. Bowcaster, sadece belirli görevleri tamamlayan veya özel etkinlik bölgelerine ulaşan oyuncular için erişilebilir durumda. Bu rehber, oyuncuları Bowcaster‘a adım adım nasıl ulaşacakları konusunda bilgilendiriyor.

Fortnite’da Bowcaster’ı nereden bulabilirsiniz?

Fortnite ve Star Wars işbirliği kapsamında Wookie Bowcaster, oyunun savaş alanına yeni eklenen silahlar arasında yer alıyor. Bu etkileyici silah, aslında Chewbacca’ya ait olup, onu yakalayan fırtına askerleri tarafından ele geçirilmiştir. Şu anda, fırtına askerlerinin kontrol noktalarında gizlenmiş durumda. Eğer Star Wars etkinliğiyle ilgili Fortnite görevlerini tamamlıyorsanız, Bowcaster‘ın şarjlı saldırılarıyla rakipleri vurmanız ve bu silahla oyuncuları etkisiz hale getirmeniz gerekecek. Dolayısıyla silahın yerini bilmek büyük önem taşıyor.

Bowcaster‘ı bulmanın en kolay yolu, haritada işaretlenmiş altı Fortnite İmparatorluk Yol Engeli’nden birinde özel İmparatorluk sandıklarını aramaktır. Bu lokasyonlardan herhangi birine gidin ve bölgeyi koruyan NPC’leri etkisiz hale getirin. Daha sonra standart ganimet konteynerlerinden çok daha büyük olan dikdörtgen bir sandık arayın. Bu İmparatorluk sandığını araştırdığınızda, içinden düşen eşyalar arasında kesinlikle bir Fortnite Bowcaster bulmanız garanti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x