Xiaomi’nin İlk Elektrikli SUV’u Görüntülendi! Tasarımı Böyle Olacak

Akıllı telefonlardan ev ürünlerine kadar birçok farklı alanda karşımıza çıkan Çinli teknoloji devi Xiaomi, yakın zamanda SU7 isimli modeliyle otomobil piyasasına da giriş yapmıştı. Elektrikli model, kısa sürede on binlerce satışa ulaşarak büyük başarı yakalamıştı.

SU7 çıkalı kısa süre olsa da şirketin yeni modelleri merakla bekleniyor. Bugün ise SUV modeliyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. MX11 kod adlı araç, kamuflajlı bir şekilde görüntülendi.

Xiaomi’nin SUV modeline ilk bakış

Yukarıdan görebileceğiniz görseller, Xiaomi’nin ikinci elektrikli otomobili ve ilk SUV’una detaylı bir şekilde bakış atmamızı sağladı. Kamuflaj nedeniyle tam tasarımını anlayamasak da bir fikir edinebiliyoruz.

Ferrari’nin Purosangue modeline benzerlikler taşıyan coupe SUV bir araç olabileceği görülebiliyor. Ayrıca SU7’dekine benzer ön farların bu araçta da yer alabileceği bilgisi var.

Tesla Model Y rakibi olacak MX11 kod adlı araç hakkında bildiklerimiz bu kadar. Gerçekten isminin ne olacağını ve ne zaman tanıtılacağını bilmiyoruz. Ancak tüm söylentiler, 2025’in sonlarına doğru tanıtılacağı yönünde.

Xiaomi SU7’nin detayları için:

Xiaomi’nin araba üretmesiyle ilgili videomuza göz atmayı unutmayın:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x